درباره ما

بافت مارت فروشگاه اینترنتی تامین پارچه‌ست.

نسخه اولیه بافت مارت در سال ۱۳۹۸ منتشر شد. در ابتدا تمرکز در فروش عمده پارچه‌های تریکو یا بافت حلقوی بود. بعد از دریافت بازخورد مشتریان اولیه  و تقاضایی که وجود داشت در کنار تامین عمده پارچه تریکو از کارخانه، امکان ثبت سفارش متری پارچه هم میسر شد.

امروزه مشتریان و مخاطبین فضای مجازی به راحتی فروشگاه‌ها را با هم بررسی می کنند. امکان دستیابی به فروشگاه‌های مختلف و بررسی و مقایسه برای همه به راحتی فراهم هست. اطمینان و اعتماد مشتریان همیشه اهمیت بالایی دارد. از اینرو در بافت مارت جهت انتخاب محصول و طرح برای ارائه وسواس زیادی  به خرج داده میشود.

در بافت مارت تصاویری با کیفیت برای محصولات منتشر میشود و با شرح و توضیح محصول سعی میکنیم تا مخاطب فرایند ساده تری جهت انتخاب محصول داشته باشد. در کنار توجه به اقتصادی بودن محصول، کیفیت پارچه، از نخ و بافت گرفته تا تکمیل و چاپ از اولویت‌های بافت مارت است. تامین مستقیم از کارخانه و ارتباط موثر با همکاران تجاری این امکان را فراهم نموده که محصولی با کیفیت با قیمتی اقتصادی و مناسب در اختیار مشتریان بافت مارت قرار گیرد.  

پارچه‌های طرحدار سهم ویژه ای در لباس‌های روزمره دارند. از همین رو هم هست که بخش زیادی از محصولات بافت مارت شامل پارچه های طرحدار میشود. ما با بررسی مستمر بازخوردهای مشتریان و بازار تلاش می کنیم نیازهای متفاوت با کاربردهایی متنوع را برآورده کنیم.

بافت مارت دارای پروانه کسب از اتحادیه صنف کسب و کارهای مجازی کشوری و نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. 

اگر صاحب کسب و کار خانگی پوشاک باشید یا کارآفرین در یک تولیدی، طراح لباس، مدیر مزون، هنرجوی دوخت باشید یا خیاطی تفریحتان باشد، اگر لباسی با طرح های متنوع و ویژه خودتون میخواهید، سعی ما تامین پارچه هایی است که کاربردهای شما را پوشش دهد. هدف ما این است تا تجربه‌ از سفارش آنلاین پارچه راحت، متفاوت و لذتبخش باشد.

پارچه هایی با کیفیت برای خلاقیت شما!

خرید اینترنتی پارچه