درباره ما

بافت مارت فروشگاه اینترنتی تامین پارچه‌ست.

نسخه اولیه بافت مارت در سال ۱۳۹۸ منتشر شد. در ابتدا تمرکز در فروش عمده پارچه‌های تریکو یا بافت حلقوی بود. بعد از دریافت بازخورد مشتریان اولیه  و تقاضایی که وجود داشت در کنار تامین عمده پارچه تریکو از کارخانه، امکان ثبت سفارش متری پارچه هم میسر شد.

امروزه مشتریان و مخاطبین فضای مجازی به راحتی فروشگاه‌ها رو با هم بررسی می کنند. امکان دستیابی به فروشگاه‌های مختلف و بررسی و مقایسه برای همه به راحتی فراهم هست. اطمینان و اعتماد مشتریان همیشه اهمیت بالایی داره. از اینرو در انتخاب محصول و طرح برای ارائه خیلی وسواس به خرج میدیم.

در بافت مارت تصاویری با کیفیت برای محصولات منتشر میشه و با شرح و توضیح محصول سعی میکنیم انتخاب رو برای مخاطب راحت کنیم. در کنار توجه به اقتصادی بودن محصول، کیفیت پارچه، از نخ و بافت گرفته تا تکمیل و چاپ از اولویت‌های بافت مارت هست. تامین مستقیم از کارخانه و ارتباط موثر با همکاران تجاری این امکان رو فراهم کرده که محصولی با کیفیت با قیمتی اقتصادی و مناسب در اختیار مشتریان بافت مارت قرار بگیره.  

پارچه‌های طرحدار سهم ویژه ای در لباس‌های روزمره دارند. از همین رو هم هست که بخش زیادی از محصولات بافت مارت شامل پارچه های طرحدار میشه. در بافت مارت با بررسی مستمر بازخوردهای مشتریان و بازار تلاش می کنیم نیازهای متفاوت با کاربردهای متنوع رو برآورده کنیم.

اگه صاحب کسب و کار خانگی پوشاک باشید یا کارآفرین در یک تولیدی، طراح لباس، مدیر مزون، هنرجوی دوخت باشید یا خیاطی تفریحتون باشه، اگه لباسی با طرح های متنوع و ویژه خودتون میخواید، سعی ما تامین پارچه هاییه که کاربردهای شما رو پوشش بده. میخوایم تجربه‌ از سفارش آنلاین پارچه راحت، متفاوت و لذتبخش باشه.

پارچه هایی با کیفیت برای خلاقیت شما!

خرید اینترنتی پارچه